X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!


Gelişen teknoloji beraberinde sanal imkanları da getirmiştir. Sosyal ağlar ve alışveriş siteleri buna en belirgin verilecek örneklerden biridir. Aynı zamanda banka işlerimizi artık oturduğumuz yerden kolayca halledebiliyoruz. Bu alt yapı nasıl çalışıyor ve bu sistemin adına ne deniyor? Aslında yazılım bir sistemin beynidir ve bu beynin uzman eller tarafından, sıfırdan yazılmasıdır. Web yazılım beklentiye ve amaca uygun olarak en basit bir sayfa ya da en gelişmiş komplike uygulamalar ile de yapılabilir. Sonuç olarak da tüm web yazılımın alanına girmektedir. Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal ağlar, özel yazılımlar ile bu hizmeti verebilmektedir. Eğer basit bir yazılım olmuş olsa idi, mümkün değil beklentiyi karşılamazdı. Siz de eğer bir site kurmak isterseniz, hedef kitlenizi belirleyerek beklentinize göre yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

Web yazılım nedir?

Web yazılım alışveriş siteleri olsun, sosyal ağlar olsun, içerik yönetim sistemleri olsun, interaktif sistemlerin projelendirilip kullanıma açılmasıdır. Web yazılımlar amacına göre değişkenlik gösterse de tek bir sayfadan da oluşabilmektedir.  Binlerce sayfadan da oluşabilecek bu sistem, artık hayatımızın içinde yer almaktadır. Dünya çapında en popüler yazılımlar arasında yer alan Facebook, Twiter, Yahoo, WordPress gibi siteler, en iyi yazılımlar olarak gösterilebilmektedir. En popüler web yazılımlara Alexa Top 500 adresine girdiğimizde ulaşmak da mümkündür.

Web yazılımın temel amacı nedir?

Gelişmiş web yazılımları kullanarak tüm dünya ülkelerine hitap etmek mümkün oluyor. Bu sisteme sahip siteler, aynı anda dünyanın birçok ülkesinden kullanılmakta ve kullanıcılara ulaşabilmektedir. Web yazılımın temel olarak amacı nedir diye merak edenler için verilecek en güzel örnekli açıklama budur. Her gün yeni yazılımlar adı altında binlerce site aktif olarak kullanıcılara ulaşmaktadır. Tüm dünyaya ulaşması mümkün olan yazılımlar ne kadar gelişmiş olursa kullanıcılara ulaşması o kadar kolay oluyor ve kullanıcıları kendine bağlıyor.

Yazılımı neden kullanırız?

Ürün satabilmek, yarışma düzenlemek, hizmet vermek, fon oluşturmak, dikkat çekmek, sosyal ortam sağlamak, eğitim vermek ve kullanıcıya kolaylık sağlamak gibi çeşitli kategorilere hitap edebilen web yazılım sahip olmak istiyorsanız, alanında uzman ekiplere bu işi yaptırmanız daha sağlıklı olacaktır. Yazılımı yapmak oldukça zordur ve profesyonellik gerektirir. Bu nedenle beklentinizi karşılayacak yazılımlar geliştirebilecek uzman ekiplere, beklentinizi ve ne istediğinizi tam olarak açıklamalısınız. Yazılım çözümleri neler olabilir ve ne gibi yazılımlar mevcuttur. Web tabanlı yazılımlar, içerik yönetim sistemleri, e-ticaret sistemleri, açık kaynak kodlu yazılımlar, yazılım danışmanlığı gibi hizmetler, bu alanda en kaliteli hizmeti sunabilen Gaziantep Web Tasarım firmamız tarafından, müşterilere sağlanmaktadır.

Web sitesi size ne kazandırır?

Web siteleri artık büyük bir pasta konumuna geldi. Bu pastadan büyük ya da küçük de olsa payını almak isteyen girişimciler web yazılım ile internet sitesi kurmakta ve gelir kapısı açmaktadır. Bizim gibi genç nüfusa sahip ülkelerde internet üzerinden satış oldukça yaygındır. Büyük bir Pazar olan online satışta pay almak isteyen girişimciler, web yazılım ile beklentilerine göre web sitesi kurmaktadırlar. Potansiyeli olan bu sahada söz sahibi olmak için web sitesinin yazılımını iyi yaptırmak gerekmektedir. Aynı anda binlerce kullanıcının kullanabileceği bir web yazılım ile pastadan alacağınız pay, artış gösterecektir.

Sizlere web yazılım alanında en kaliteli hizmeti sunmakta olan GaziantepWeb Tasarım, siteleriniz için istediklerinizin ve beklentilerinizin üzerinde hizmet vermektedir. Bu sayede sahip olduğu müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Siz de internet dünyasında bir adım önde olmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.