X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!


Günümüzde en güçlü ve en yaygın şekilde şirket reklamı yapılabilen internet siteleri şirketler gibi müşterileri çekmek ve daha iyi hizmet verebilmek için kıyasıya bir rekabet içerisindelerdir. Bu mücadeleyi şüphesiz ki bu iş için profesyonel hizmet alan firmalar çok daha ileride devam ediyorlar. Bu konuda uzun yıllarını bu sektöre harcamış olan Gaziantep Web Tasarım firması sizin ve siteniz için en yeni tasarımları sunarak müşterilerinizin ve sitenizin ihtiyacı olan her konuda destek sağlar. Gaziantep Web Tasarım firmasının 750 adet biten projesi ve 300’ü aşkım grafik tasarım hizmeti vardır. Bu hizmetler göz önünde bulundurulduğunda ve müşteri yorumlarına bakıldığında çok iyi referanslara sahip profesyonel bir web tasarım firması.

Büyük şirkeler ve Küçük işletmeler için Web sitesi, Profesyonel grafik tasarımı, HTLM ve CSS, Wordpress sistem kullanımı ve profesyonel SEO hizmeti gibi birçok konuda profesyonel destek sağlamaktadır. Ayrıca kendi kurduğu veya daha önceden var olan siteleriniz için Hosting hizmeti de veren Gaziantep Web Tasarım sizin için değerli olan sitelerinizin en güvenilir ve kesintisiz sunucularda hizmet vermesini sağlıyor.

Hosting Hizmeti Ne İşe Yarar?

Hosting sahip olduğunuz web sayfalarını yüklemek için ve hatta sitenizin çalışması için sizin için ayrılmış olan sunuculardır. Normal bir bilgisayardan çok daha güçlü olan sunucular üzerinden sağlanan bu hizmetin sürekli açık olması ve erişilebilir olası gerekmektedir. Hosting hizmeti domainin DNS üzerinden sunucuya yönlendirilmesi ile birlikte çalışmaktadır. Gaziantep Web Tasarım Firması bu konuda, çok değerli olan sitelerinizin gün boyu güncel kalması için kesintisiz bir Hosting hizmeti vermektedir. Firmanın sunucuları için kurduğu Data Center odalarında sürekli bir sistem mühendisi çalışmaktadır. 24 saat boyunca bu mühendisten teknik destek almanız mümkündür.  Ayrıca elektrik kesintilerine karşı Jeneratör bulunan Data Center ve yüksek hızda internet bağlantısı bulunmaktadır. Her kullanıcıya hitap eden Hosting paketlerinden birini satın alarak Gaziantep Web Tasarım Firmasının ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Başlangıç, Standart, kurumsal ve profesyonel olmak üzere müşterilerine ihtiyaçlarına göre 4 faklı seçenek sunmaktadır.

Hosting Hizmetinde Kurumsal Paketi İçerisinde Neler Var?

Güçlü, kesintisiz ve güvenli sunucuları ile Gaziantep Web Tasarım firması sizler için özellikle kurumsal şirketler için hazırladığı pakette Hosting hizmeti satın aldığınızda size 1 yıl boyunca birçok avantajlı durumdan yararlanabiliyorsunuz. Şirketin kurumsal paket hizmeti içerisinde bulunan avantajlar; 3000 MB web alanı, aylık 4 GB trafik, 10 adet mail, 5 adet MYSQL, 1 adet FTP, ücretsiz C panel kurulumu ve 10 adet Alt domain Hizmeti gibi birçok ayrıcalığı sunmaktadır.

Hosting hizmeti alırken en çok dikkat edilmesi gerek konulardan biri alandır. Eğer kullanacağınız site geniş kapsamlı ve içeriği fazla ise siteniz için sunucu üzerinden verilen alanın büyük olması gerekir. Bu konuda oldukça bonkör davranan Gaziantep Web Tasarım firmasının Kurumsal Paket Hizmeti içerisinde size sunacağı 3000 MB alan ile sorunsuz bir şekilde sitenizin yüklemesini ve çalıştırmasını yapabilirsiniz.

Diğer bir önemli konu ise aylık veri trafiğidir. Bu veri trafiği web sitesine giren ziyaretçiler ile aranızda yapılan toplam veri transferini sayısal değeridir. Hosting sunucuları tarafından koyulan limit ile aylık kaç sayfa görüntülenebileceği hesaplanır. Firmanın Kurumsal Paket Hizmeti içinde yer alan 4 GB aylık transfer web siteniz çok fazlası ile yetecek bir kotadır. Ayrıca yine size sunulan Hizmet paketi içerisinde bulunan C panel siteniz için gerekli olan bütün kontrolü rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kurumsal Paket Hizmeti ile beraber 7/27 kesintisiz bir şekilde teknik destek imkanı vermektedir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.