X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Html siteye yönetim paneli yaptırmak internet üzerinden iş yapmakta olan pek çok kişinin ilgisini çekmeye başlayan yeni bir programlamadır denilebilir. Fakat genel olarak yanlış bilinen bir durum vardır. Html olan bir siteye yönetim panelini ekleyebilmek gibi bir durum söz konusu olamaz. İsteğinize bağlı olarak bu tarz tasarımları yaptırabilirsiniz. Peki, ama nasıl yaptıracaksınız?

Html Sitelerine Nasıl Yönetim Paneli Yaptırılır?

Eğer web sitenize bir yönetim paneli ekletmek istiyorsanız öncelikle bir programlama dilini kullanmayı bilmelisiniz. Çünkü bu şekilde hazırlanan yönetim panelleri mssql, Access, sql gibi veri tabanları ile hazırlandığı için yönetim panelinizin bu veri tabanlarını kullanabilmesi adına asp, .net, php gibi herhangi bir programlama dilini kullanmanız kesinlikle şarttır.

Bundan dolayı, html sitelerinize yönetim paneli eklemek isteyenlerden biriyseniz, ilk olarak sitenize ait web yazılım dilini değiştirmeli ya da güncellemelisiniz.  Html aracılığıyla hazırlamış olduğunuz sitenizi yönetim paneli ile donatmak istiyorsanız;

·        Sitenizin dilini asp yapabilirsiniz.

·        Php aracılığı ile html ye uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

·        Sitenizin dilini .net olarak değiştirebilirsiniz.

Bütün bu işlemleri tamamladıktan sonra, herhangi bir veri tabanı hazırlayarak, alan ve tablo yardımı ile yönetim panelinizi hazırlayabilmeye başlayacaksınız demektir. Yönetim panelinizin her şeyini kendi isteğinizle yapacağınızdan dolayı, admin panelini kullanarak istediğiniz işlemi yapabilmeniz olabildiğince kolay bir hal alacaktır.

Bütün bu işlemleri yapmak istemiyorsanız, ben uğraşamam ya da bu kadar teknik bilgi ile doğru bir yol izleyemem diyorsanız Gaziantep Web Tasarım anında yardımınıza koşacaktır.

Gaziantep Web Tasarım Kimdir? Ne İş Yapar?

Gaziantep Web Tasarım, reklam ile ilgili olan bütün web tasarımlarınızı ve isteklerinizi sizlere sunan, kaliteli ve deneyimli çalışma kadrosu ile her daim yanınızda olmayı amaçlayan bir kuruluştur. Profesyonel ekibi sayesinde web siteniz hakkındaki tüm hayallerinizi ve projelerinizi oldukça uygun fiyatları ile eksiksiz ve tam zamanında sizlere sunmaktadır.

Gaziantep Web Tasarım olarak, iş hayatında oldukça önemli bir faktör olan ve kazancınızı yüksek oranlarda etkilen interneti olabildiğince iyi kullanabilmeniz, web sitenizi şirketinizin avantajı haline getirmeniz ve diğer firmalara kıyasla her daim önde olabilmeniz için çalışmaktayız. Tüm bu artıları kazanabilmek için için ihtiyacınız olan tek şey bir internet sayfasına sahip olmaktır. Yani Gaziantep Web Tasarım bu kazanca sahip olabilmeniz adına yapmanız gerekenleri sizin için düşünen ve uygulamaya koyan, harika bir ekiple her şeyi istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiren bir firmadır.

İnternet ortamı, pek çok firma için hem riskli hem de kazançlı bir yerdir. Küçük bir işletmeye sahip olabilirsiniz ama işletmenizin web sitesinde harika bir tanıtım ile müşteri sayınızı arttırabilir kazancınızın kat kat fazlasını kazanabilirsiniz. Aynı şekilde oldukça büyük, kurumsal ve işinde çok iyi olan bir firma da olabilirsiniz. Fakat bu kez de kötü bir web sitesi tasarımı ile birçok müşteri kaybedebilir, kendinizi iyi tanıtamadığınız için kazancınızın düşmesine sebep olabilirsiniz. Gaziantep Web Tasarım, sizlere o kadar fırsat sunarken, gerekli her şeyi planlama garantisi verirken sizce böyle bir risk almaya değer mi? Cevabınız hayırsa bizimle tanışmak için acele edin. Sizlere yardım edebilmek ve destek verebilmek adına her daim buradayız. Hem de pek çok yeni tasarım ve sizlere özel reklam avantajları ile. Gaziantep Web Tasarım ile çalışmanın size kazandıracağı en büyük artılardan biride budur. Özgünlük. Sitenizin tasarımı kesinlikle bir başka site ile ya da rakip firmanın tasarımı ile aynı olmaz. Çünkü bizler bütün firmalarımız ile tek tek ilgilenerek, istekler ve hayaller doğrultusunda bir site tasarımı yapmak için çalışmaktayız. Gaziantep Web Tasarım özellikle sitelerinize yönetim paneli yerleştirme konusunda bu işi yapan pek çok siteden daha özenli çalışmaktadır. İstediğiniz panel içerisine, birden çok renk seçeneği ekler, yazı boyutlarını istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz şekilde ayarlar,  logo değişikliği yapmanıza izin verir ve yeni yazı ya da ürün eklemenize olanak sağlar. Bu sayede panelinizi oluşturan biz olsak bile kontrol tamamen sizde kalır. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.