X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Web Yazılım Konusundaki Doğru Adresiniz

Firmamız web yazılım konusunda son teknolojileri ve işinde oldukça bilgili çalışanları ile sizlere kaliteli hizmeti cazip fiyatlarıyla vermektedir. Web yazılım programları sayesinde web sayfanızın dinamik bir yapıda kullanılmasını ve ara yüzünüzü tamamen sizin yönetebilmenizi sağlamaktayız.


 Web Yazılım Nedir?

Web programlama olarak da bilinen web yazılım bir web sunucusunun üzerinde çalışan yazılımların hepsini kapsayan bir ifadedir. Tek başına çok fazla bir şey ifade etmeyen web tasarım, yazılım ile birlikte yapıldığında sizlere kullanılabilirlik açısından ekstra güçlü bir site imkânı sunmaktadır. Bu açıdan WEB yazılım yapan kişilerle çalışmanız size kazanç sağlayacaktır.

 Web Yazılım Nerede Kullanılır?

Web yazılım genelde web sitemizde farklı özellikler değişik bir tasarım istediğiniz zamanlarda gerekmektedir. Projenizin daha kaliteli ve yönetilebilir olması açısından web yazılımcı ile çalışmanız sizlere fayda sağlayacaktır Çünkü web yazılımcılar sizlerin istekleri doğrultusunda bir şablon hazırlayarak ona göre bir yazılım düzenleyeceklerdir.

Web Yazılım Yaptırmak Gerekli Midir?

Web yazılım yaptırmak kişisel bir tercih olmakla beraber projeniz ya da beklentileriniz doğrultusunda gelişen bir olaydır. Ama şunu belirtmeliyiz ki kendi firmanız için web sitesi istiyorsanız web sitelerinde yazılımcılar ile çalışmak sizlere oldukça etkili sonuçlar verecektir. Çünkü web yazılımcı ile çalışmak sitenizin erişilebilirliğini üst seviyelere taşımakta ve albenisini artırmaktadır. Ancak web yazılımı dikkat gerektiren ve uzun süreli bir iş olmasından dolayı bir kere yaptıracağınız, arkanıza bakmanızı gerektirmeyen bir şekilde siteler almaya dikkat etmelisiniz.

Web Yazılımının Tasarımınıza Sağladığı Başlıca Kolaylıklar

·        Web yazılım sayesinde tasarımın sürekli güncel olmasını sağlayabileceksiniz.

·        En iyi ve ihtiyaca yönelik programlama tasarım modüllerini yönetebileceksiniz.

·        Web yazılım programları ile yeni gelişmeleri sistemin açık olmasını sağlayabileceksiniz.

·        Web yazılım firmanızın içeriklerine ait güncellemeleri gerek şehir dışında gerekse uluslararası başka bilgisayardan yapmanızı sağlamaktadır.

 Web Tasarım Alanında Hangi Yazılım Programları Kullanılır?

Web tasarım alanında en fazla kullanılan dilleri C#,  VB, PHP ve JAVA olarak sıralamak mümkündür. PHP, HTML içine görülebilen bir yazılım dili olup kullanımı açısından hem HTML den çok daha kolay tasarlanmış hem de kullanıcının istediğinde tasarımını kolaylıkla kontrol edebilmesini sağlamaktadır. 

Web Tasarım ve Yazılım Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bu alanda profesyonel tasarım ve yazılım çözümleri sunan firmaları tercih etmek herkesin isteğidir. Web tasarım firması seçerken en temel ayırıcı özellik, firmalar arasındaki farklılıklar olmalıdır. Web tasarım konusunda ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra firmalar arasındaki farklılıklara bakarak kendinize uygun olanı seçmelisiniz. Buna bağlı olarak değerlendirme kriterleri şunlar olmalıdır:

·        Web tasarım ve yazılım hizmeti veren firmanın toplam iş tecrübesi ne kadardır web tasarımı öncesi ve sonrasındaki hizmetler değerlendirilmelidir.

·        Web hosting- mail- sunucu hizmetlerinde yardımcı ya da servis sağlayıcı olması gerekir.

·        Web tasarım şirketi ile kolaylıkla iletişim kurabilmeli ve isteklerinizi rahatlıkla aktara bilmelisiniz.

·        CMS yani içerik yönetim sistemi uygulaması hizmetiniz sizlere sunmalıdır.

·        Web tabanlı programlama ve yazılım geliştirme hizmetleri vermelidir.

·        Fiyat standartlarında uygunluk ve süreklilik politikası içerisinde olmalıdır.

Gaziantep Web Yazılım Firmamızla Tercih Zorluğu Yaşamayın

Web projelerinin başarı elde etmesini sağlayan temel iki unsurdan birisi girişimcinin projesine inanması ve emek etmesi, diğeri ise alanında uzman olan web yazılım ekibi ile çalışmasıdır. Bizde bu unsurları bir araya getirmek için web yazılım ekibimizle sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Sizlerin projeye inanması ve emeklerinin yanı sıra bizde projenizi kendi projemiz olarak sahiplenip ona göre çalışmaktayız. Web yazılımı kullanarak sonuç odaklı, ihtiyaçları karşılayan, kullanıcı dostu ve işlevsel projeler geliştirmekte, başarıya ulaşmanızda sizlerin en büyük yardımcısı olmaktayız.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.