X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!


Birkaç yıl kadar önce internet ve web siteleri, çok yoğun ilgi görmediklerinden, fazla gelişmiş durumda değillerdi. Fakat günümüzde etkili bir yapıya sahip olan internet, insanların hayatının olmazsa olmazı haline gelmiştir. Bu durumun farkına varan firmalar ve kurumlar daha etkin bir iletişim için web siteleri edindiler. Sitelerin tasarlanması ürün ve hizmetlerin tanıtılması açısından büyük bir rekabete döndü. Bu akım ile beraber site oluşturma yani Web tasarım için destek veren firmalar ortaya çıktı. Gaziantep Web Tasarım firması da müşterilerine bu konuda en iyi hizmet veren profesyonel bir firmadır. Web tasarım, bir sitenin planlama ve kurulum aşamasıdır. Site üzerindeki görsel ve kod çalışmaları yapan Webmasterlar bu işte destek alabileceğiniz en doğru kişilerdir. Web tasarımı konusunda dört ayrı dalda hizmet veren firmamız Web Hosting, Alt Domain, Görsel tasarım ve Web yazılımı konusunda hizmet vermektedir.


Web Tasarım Neden Gereklidir?                                   .                              
Bir web sitenin var olabilmesi için bir web tasarım gereklidir.  Web tasarım bir site için yapılan iyi veya kötü olan bütün çalışmaları kapsar. İster web tasarımı üzerinde amatör olsun ister profesyonel fark etmez, yapılan her türlü çalışma bir Web Tasarım çalışmasıdır. Fakat bir sitenin görsel bir şekilde müşterilere hitap etmesinin tek yolu da Gaziantep Web Tasarım firmasındaki deneyimli kadronun profesyonel bir çalışma yapmasının sonucunda ortaya çıkar.


Web Tasarımın Aşamaları Nelerdir?  

Bir site kurulumuna karar verdikten sonra yapılması gereken ilk şey, tasarımın gidişatını planlamak ve bu plana uygun bir şekilde uygulamaya koymaktır.                             .

Web Sitesi Şablonu Çizimi: ilk olarak sitenin görsel bir şekilde ziyaretçilerine hitap etmesi için renklerin ve görünümlerin estetik bir yapıya sahip olması için Photoshop gibi herhangi bir tasarım program ile web sitesinin tüm grafikleri önceden hazırlanır.                            .

Web Sitesinin Kodlanması: Görsel grafikler hazırlandıktan sonra ikinci aşamada şablona uygun kodlamanın yapılması gerekir. Ayrıca kod yapısının SEO’ya uygun olması ve pages peed değerinin yüksek olması gerekmektedir.                           .

Grafiklerin Kodlara Uyarlanması: Kodlama işleminden sonra, grafik programları ile hazırlanmış grafiklerin dökümü, kodlara entegre edilmektedir. İskelet olarak da adlandırılan bu kısım, site için büyük bir bölümün bitmesi anlamına gelir.                            .

Web Sitesinin Seo Çalışmaları: Web sitesinin ziyaretçiler için ilgi çekici olması için, Google için de değerli olması gerekmektedir. Google de siteyi üst sıralara taşımak için seo hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.  Bu konuda Gaziantep Web Tasarım Firması sizlere en iyi Seo hizmetini sunmaktadır. Firmamız Css yapısının güncellemelerini, sayfa hızı değerinin olabildiğince artırılması, link yapısı gibi konularda müşterilerine büyük bir destek sağlamaktadır.

Web Tasarım Firmasında Beklentiler nelerdir?

Öncelikle tasarım yaptırırken iyi bir ajansla ile çalıştığınızdan emin olmalısınız. Sürekli gelişime açık bir alan olduğu için her zaman teknik desteğe ihtiyacınız olacaktır. Bu yüzden size yardım edebilecek profesyonel ekipler ile çalışmalısınız. Amatörce yapılan çalışmalar sizi yolda bırakır ve firma kimliğinizi zedeler.

Gaziantep Web Tasarım Firması sizler için en özgün tasarımları oluşturur. Benzersiz bir şekilde oluşturulan içerikler her zaman için gelişime açık olarak tasarlanmaktadır. Uzman ekibi ile yazılım ve kodlamalar uygun bir şekilde yapılır ve farklı eklentiler ile desteklenir. Ayrıca firmanın sahip olduğu kaliteli ve hızlı bir hosting sayesinde siteniz, 7/24 güvence altında olur. Gaziantep Web Tasarım tarafından yapılan siteniz bütün internet tarayıcılarında uygun olarak çalışır ve özellikle Google web için kalite politikasına uygun olarak optimize edilir. Geniş bir arşiv ve kolay veri kontrolüne olanak sağlayan firmamız, sizlere teknik konuda tam bir destek sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.