X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Hosting Nedir? Hosting Hizmetinde Kurumsal Paket Hizmeti Nedir? Kurumsal Paket Hizmet İçeriği Nedir?

Günümüz teknolojisi ile en güçlü ve en yaygın şirket tanıtma platformu olan internet siteleri mükemmellik için ve popülerlik için birbirleri ile yarış içerisindelerdir. En iyi web sitesini oluşturmanın ve tanıtmanın yöntemi profesyonel hizmet almaktan geçer. Bu konuda uzun bir süredir hizmet veren Gaziantep Web Tasarım firması sizin ve siteniz için en yeni tasarımları ve güncel kodları tasarlamaktadır. Gaziantep Web Tasarım firması 750 adet biten projesi ve 300’ü aşkın grafik tasarım hizmeti ile çok iyi referanslara sahip profesyonel bir firmadır. 

Gaziantep Web tasarım uzman ve deneyimli kadrosu ile Büyük şirketler ve küçük işletmeler için Web sitesi, Profesyonel grafik tasarımı, HTLM ve CSS, Wordpress sistem kullanımı ve SEO hizmeti gibi birçok konuda sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca siteleriniz için Hosting hizmeti de veren firmamız büyük bir öz veri ile hazırlanan sitelerinizin güncel sunucularda hizmet vermesini sağlamaktadır.Hosting nedir? 

Web sayfalarını yüklemek için ve sitenizin çalışması için konfigüre edilmiş olan sunucularda sizin için ayrılan alana Hosting denir. Normal bir bilgisayardan daha güçlü olan sunucular üzerinden sağlanan bu hizmet, sürekli açık ve erişile bilir durumdadır. Web siteleri sunucu üzerinden sizin bilgisayarınızla bağlantı kurmaktadır. Hosting hizmeti domainin dns üzerinden sunucuya yönlendirilmesi ile çalışmaktadır. 

Siteleriniz için Hosting hizmeti veren Gaziantep Web Tasarım Firması, sunucular içinde Data Center odalarında sürekli bir sistem mühendisi bulundurur. Ayrıca Jeneratör ve yüksek hızda interneti ile sizlere hızlı ve kesintisiz bir Hosting hizmeti sunmaktadır.  

Hosting Hizmetinde Kurumsal Paket Hizmeti Nedir? 

Güçlü ve güvenli sunucuları ile Gaziantep Web Tasarım firması size uygun paketler ile sunduğu Hosting hizmeti ile sizin için en uygun olan paketi seçerek, 1 yıl boyunca bu hizmetten yaralanmanızı sağlamaktadır. Özellikle Kurumsal paket hizmeti içerisinde bulunan 3000 MB web alanı, aylık 4 GB trafik, 10 adet email, 5 adet MYSQL, 1 adet FTP, ücretsiz C panel kurulumu ve 10 adet Alt domain Hizmeti ile uygun fiyata profesyonel hizmet almanızı sağlamaktadır. Ayrıca teknik destek ve 7/24 gözetim imkânları da, yararlandığınız her paket içerisinde mevcuttur.


Kurumsal Paket Hizmet İçeriği Nedir 

Hosting hizmetlerinde en önemli konulardan biri, alandır. Eğer geniş kapsamlı ve içeriği fazla bir site düşünüyorsanız, sitenize sunucu üzerinden verilen alanın büyük olması gerekir. Ayrıca size verilen maillerde aynı alanı paylaştığı için eğer verilen Hosting alanı küçük ise belli bir süreden sonra mail trafiğinde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden Gaziantep Web Tasarım firmasının Kurumsal paket hizmeti içerisinde size sunduğu 3000 MB alan ile sorunsuz bir şekilde siteniz ve mailleriniz için alanınız olur. 

Aylık veri trafiği, web sitesine giren ziyaretçiler ile yapılan toplam veri transferini değeridir ve Hosting sunucuları tarafından limiti olan bir sistemdir. Sayfa boyutunuza göre limit ile aylık kaç sayfa görüntülenebileceği hesaplanır. Kurumsal paket hizmeti içinde yer alan 4 GB aylık transfer, web siteniz için fazlasıyla yetecek bir limittir. 


FTP protokolü ile sunucu ile bilgisayarınıza aynı anda bağlantı kurulmasını sağlar ve Protokol ile sağlanan bir dizi komutlar yardımıyla iki bilgisayar arasında dosya alma ve gönderme işlemleri yapılabilir. Kurumsal hizmet paketi içerisinde bunan FTP ile daha etkin bir bağlantı ve dosya alma gönderme işlemi yapabilirsiniz. 

Ayrıca yine size sunulan Hizmet paketi içerisinde bulunan C panel ile otomatik cevaplayıcı oluşturabilir, e-posta filtreleyebilir, e-posta kısaltabilir, e-mail domain yönlendirebilirsiniz. Bunların yanında FTP hesaplarınızı yönetebilir, disk ve transfer kullanımınızı görüntüleyebilir, çevrimiçi dosya yöneticisiyle tüm dosya işlemlerinizi yapabiliriz. 


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.