X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!


Günümüzde internet, aktif olarak kullanılmakta ve birçok işlem bu dijital dünya üzerinden gerçekleşmektedir. İnternet dünyası içerisinde birçok kullanıcı yer almaktadır. Bu kullanıcılar firmalar ve internet kullanıcıları olarak ayrılmaktadır. Firmalar internet üzerinden ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmakta ve bu sayede kar marjlarını giderek arttırmaktadırlar. Bulundukları sektör içerisinde eticaret yaparak ürünlerinin satışlarını gerçekleştirebilmektedirler. Özellikle e-ticaret yapan firmaların kaliteli bir web sitelerinin olması gerekir. Görsel olarak karşınızdaki müşteriyi memnun etmesi ve aradığını kolay bulabilmesi gibi küçük detaylar sizi başarıya götürebilmektedir. Bu ortam içerisinde başarıyı yakalamak ve kendinizi fark ettirmek istiyorsanız yapacağınız en büyük yatırım çağa ayak uydurmak ve yenilikleri takip etmektedir. Web siteleri için yeni bir tasarım olan responsive tasarım sizi başarıya götürmekte ve kullanıcılarınıza kolaylık sağlamaktadır. 

Responsive Tasarımın Getirdiği Yenilikler; 

Responsive tasarım, uyum anlamına gelebilmektedir. Peki nasıl bir uygunluktur taşımaktadır? Günümüzde internet kullanıcıların büyük bir kısmı cep telefonlarından ve tabletler üzerinden internete giriş sağlamaktadır. Bu şekilde giriş yaptığınızda açtığınız web sitesini net görüntüleyebilmeniz için zoom yapmanız ve ekranı büyütmeniz gerekir. Ancak responsive tasarıma sahip bir web sitesi sayesinde bunlara gerek kalmadan web siteniz mobil uygulamalarda net olarak görülür ve akıllı telefonlar ile tabletlere uyumlu hale gelir. Normal bir web sitesine telefondan girdiğinizde, menüleri gezmek veya yeni bir menü açmak zordur. Bu durumda kullanıcıyı yorar ve bir daha web sitenize girmemeye kadar gidebilir. Bundan dolayı responive tasarım bu konuda yardımcı olur ve web sitenizi akıllı telefonlara uyumlu hale getirir. 

Responsive Tasarım Maliyetleri Azaltır; 

Web sitelerini her uygulamada farklı tasarlamak yerine responsive tasarım ile tasarlamak, maliyet açısından size tasarruf sağlar. Siz de bu yeniliklerden faydalanarak web sitenizi daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

 

Responsive Tasarım Uzmanlık Gerektir; 

Web sitenizi mobil uygulamalara uyumlu hale getirmek isteyenler mutlaka uzman kişilerden destek almalıdırlar. Günümüzde akıllı telefonlar herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hayatın bir parçası olarak yer almakla beraber birçok işlemde bu telefonlar üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Eğer internet üzerinden hizmet veren kurum veya kuruluş iseniz bu akıllı telefonların getirdiği yenilikleri firma bünyenize aktarmanız gerekir. Bu sayede kar marjınız daha da artacak ve firmanızın sektör içerisindeki kalitesinde artış yaşanacaktır. Bundan dolayı responsive tasarım konusunda, profesyonel destek sunan kişiler seçilmelidir. 

Responsive Tasarım Ne Zaman Başladı; 

2010 yılında dünyada hayata geçirilen bu tasarım şekli ülkemizde ise son birkaç yıldır kullanılmaya başlandı. Kolaylık getirmesi ve web sitenizin kullanımını kullanışlı bir hale getirmesi ile kullanıcıların zamandan tasarruf etmeleri de sağlandı. Bundan dolayı akıllı telefonlar ve mobil uygulamalar hakkında mutlaka bilgi edinmeli ve firmanız içerisinde hayata geçirmelisiniz. 

Responsive Tasarımın Getirdiği Kolaylıklar;

 

  • İnternet sitenizin daha kolay kullanılmasını sağlar.
  • Maddi açıdan firmanıza tasarruf sağlar.
  • Görüntü netliği ve istenilen bilgiye erişmede kullanıcıya hız kazandırır.
  • Firmaların kar marjlarının artmasına yardımcı olur.
  • Ürün veya hizmetlerin satışının daha kolay yapılmasını sağlar.
  • Arama motorlarında üst sıralarda olmanıza yardımcı olur.
  • Firmaya olan bağımlılığı arttırır. 

 

Responsive tasarım, getirdiği kolaylıklar ve yenilikler sayesinde isminizin bir adım öne geçmesine yardımcı olmaktadır. Bu yenilik sayesinde sektör içerisinde hedeflediğiniz ana noktalara hızlı bir şekilde tırmanabilirsiniz. Bunun için uzman kişilerden destek almalı ve bu tasarımı bir an önce hayata geçirmelisiniz. Bu sayede başarı kendiliğinden gelecektir. 

Responsive tasarım alanında uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan Gaziantep Web Tasarım ile, hedeflerinize çok daha kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Siz de hemen profesyonel destek ve kaliteli hizmet alabilmek için Gaziantep web Tasarım ile iletişime geçebilirsiniz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.