X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Gaziantep Web Tasarım Firmamızla E-ticaret Hizmeti

Gaziantep web tasarım firmamız sizlere en iyi ve kaliteli bir web tasarım hizmeti sunmaktadır. Kurumunuzun kurumsal kimliğinin ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacıyla ulusal ve uluslararası ortamında yayınlanan online sistemlerin aktif olarak tanıtımlarını ve tasarımlarını yapmaktayız. Her sektörden firmaya  en iyi web tasarım hizmeti,  site dizaynı,  arama motoru seo çalışmaları, adwords reklam yönetimi,  web site kurulumu,  grafik tasarımı gibi  birçok işlemlerinde hizmet vermekte ve kolaylık sağlamaktayız. Son dönemlerde insanlar tarafından büyük talep gören ve her geçen gün daha da popüler olan e- ticaret hizmetimizi de en iyi şekilde sizlere vermekteyiz. Peki E- ticaret Nedir?

 Kısa bir tanımlama ile ticaretin elektronik versiyonudur diyebileceğiniz e-ticaret, insanların internette belirli sistemler üzerinde gerçek veya sanal ürünleri para karşılığında satın almasıdır. Şu bir gerçektir ki gelişen teknoloji ile internet kullanımının artması, ticaretin elektronik ortamda yapılmasını da arttırmıştır. Herkesin gereksinimi ve özellikle bayanların vazgeçilmez tutkusu olan alışveriş diğer bir yönden bakılırsa, insanları yoran ve zahmetli bir iştir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için tasarlanan e-ticaret sistemleri ile artık alışveriş mağazalarında saatlerce kuyruk beklemenize veya devamlı kıyafet denemekten yorulmanıza gerek yok. Bu sıkıntıların fark edilip çözüm aranması sonucu tasarlanan e-ticaret sistemlerinin bizler için ne kadar da gerekli olduğu son yıllarda daha çok anlaşılmıştır.

 E- ticaretin faydaları nelerdir?

·        Öncelikli olarak e-ticaret, firmaların kar oranlarını yükseltmekte ve firmalara daha az harcama ile daha fazla kazanç elde etme imkânı sunmuştur.

·        E-ticaret sayesinde müşteri daha fazla ürün seçeneğini inceleme fırsatı bulunmaktadır. Veriler elektronik ortamda saniyeler içerisinde aktarıldığından hem müşteri hem de firma zamandan tasarruf sağlamaktadır.

·        Firma elektronik ortamda sanal bir alışveriş merkezi oluşturduğundan büyük bir ofise ihtiyaç duymamaktadır.

·        İnternet ortamında kolay kolay dalgalanma olmayacağı için enflasyon nedeniyle zarar oluşmamaktadır.

 E-ticaretin Müşteri Açısından Yararları Nelerdir?

·        İnsanlara evlerinden çıkmadan hızlı bir şekilde alışveriş yapma ortamı sağlamaktadır.

·        Ayrıca müşteriler ürünü kullanan kişiler tarafından yapılan yorumlar sayesinde ürün hakkında daha net bilgilere sahip olmaktadırlar.

Gaziantep’de Sizlere Sunduğumuz E-ticaret Hizmeti

Biz de Gaziantep'te, e-ticaret hizmeti veren tasarım firmamız bünyesinde, yaptığımız tasarımlarımız ile ticaret engelleri olan pazara uzaklık, bilgi eksikliği veya talebe uygun üretim yapılmayışı gibi dezavantajlardan sizleri kurtarmaktayız. E-ticaret sistemimiz elektronik ticaret konusunda gereken tüm bilgi ve deneyime sahip kişiler tarafından hazırlanmış ve bütün unsurlar göz önünde bulundurulmuştur. İhtiyaçlara yönelik tasarlanmış olmasının yanı sıra görsel tasarım, sorunsuz kusursuz kodlaması ve uzman ekibi ile sorunlarınıza her zaman çözüm bulmaktadır. Standart tasarımların dışına çıkarak, sıradan olmayan, mükemmel görsel grafikler ve arama motorlarına uyumlu bir tasarımla sizlere hizmet vermekteyiz.  Gerek büyük firmalar gerekse küçük işletme sahipleri e-ticaret tasarımlarımız ile bütün sorunları ortadan kaldırmakta ve büyük kazançlar sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetine önem vererek bizim için değerli olan müşterilerimizin her zaman kazanç sağlaması doğrultusunda ve iş ahlakına uygun bir şekilde hizmet vermemizde rakiplerimizle aramızdaki büyük farklardan birisidir. Sizlerin işini kendi işimiz olarak benimseyip, kaliteli ve profesyonel olarak dizayn edilmiş Web siteleri ile sizlere en iyi sonucu sunmaktayız. Bütün bunların yanı sıra müşterilerimize hizmet verirken dürüstlüğü ve saygıyı hiçbir zaman elden bırakmamamız işimizde her zaman başarı elde etmemizi ve sektörde her geçen gün yükselmemizi sağlamaktadır. Belli bir statüye ulaşmış ve iş dünyasının önderlerinin de bizi seçmesi, bunun bir kanıtıdır.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.