X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Gaziantep web yazılım müşterilerine sunduğu hizmet ile ön plana çıkan bir işletmedir. Gelişen teknoloji nedeni ile web sitelerine olan ilginin artması birlikte, web sitelerine verilen önem ve web siteleri arasındaki rekabet de artmıştır. Bunun sonucunda en ön plana çıkan durum ise web sitesi tasarımı ile seo optimizasyonunun bir arada yürütülmesi olmuştur. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda ve kaliteli hizmet anlayışı ile beraber müşterilerine sorunsuz hizmet veren Gaziantep web yazılım, günümüzün koşulları ile birleşen modern web sitesi yazılımları yapmaktadır.

Modern Web Tasarım Hizmeti

Gaziantep web yazılım, müşteri ile diyalog içerisinde kalarak, müşterilerinin isteklerini modern tasarımlar ile birleştirerek web tasarım hizmeti vermektedir. Günümüzde web tasarımı eskisinden daha önemli hale gelmiştir. Her gün binlerce aynı konular üzerinde web sitesi açılmaktadır, bu nedenle web siteleri arasındaki rekabet de artış göstermektedir. Bu rekabette ön plana çıkan web siteleri arasında yer alabilmek için modern ve yaratıcı web sitesi tasarımları yapılmalıdır. Yapılan araştırmalara göre, web sitelerini ziyaret eden kişiler ilk 10-15 saniye arasında web sitesinde kalmaya karar verirler. Bu kararı etkileyen en önemli unsurlardan biri de web tasarımı olmaktadır. Çok karmaşık olan ve birbirinin benzeri olan web siteleri ziyaretçilerin tercihleri arasında olmamaktadır.

Seo Hizmeti

Web tasarım süreci ile seo optimizasyonu beraber ilerlemesi gereken süreçlerdir. Gaziantep web yazılım, alışılmışın dışında web tasarımı yaparken, bu web sitelerinin seo optimizasyonuna uygun olmasını sağlamaktadır. Web tasarımı aşamasında kullanılan grafikler ve yapılan hatasız kodlamalar sayesinde arama motorları optimizasyonu yapılırken, web sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır. Arama motorları bot adı verilen arşivleme sistemi ile web sitelerinin veri tabanlarını hafızasına alarak üst sıralarda yer almasını sağlar. Bot adı verilen bu arşivleme sisteminin radarına girmeniz için web sitelerinizin hatasız kodlanması gerekmektedir.

Gaziantep web yazılım, web sitelerinizi tasarlarken Wordpress sistemini kullanmaktadır. Bu sistemin sahip olduğu alt yapı ve arama motorlarına yönelik alt yapısı sayesinde seo optimizasyonunun gerçekleştirildiği siteler daha çabuk sonuç almaktadır. Wordpress sistemini, doğal yollar ile seo optimizasyonuyla birleştiren Gaziantep yazılım, web sitelerinizin üst sıralarda yer almasını sağlayarak müşteri kitlenizi arttıracaktır. Botların fark ettiği ve web sitelerinin veri tabanlarının silinmesine yol açan yapay ya da hile diye adlandırılan seo yöntemlerine başvurmamaktadır.

Responsive Tasarım

Gaziantep web yazılım, responsive tasarım hizmeti de vermektedir. Responsive tasarım, web sitesinin uyum sağlamasıdır yani bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi kullandığınız araçlar ne olursa olsun web sitesi kullanılan araçların ekranları ile uyumlu hale gelmektedir. Her çözünürlüğü tek bir domain üzerinden ayarlama imkanı veren bu tasarım ile seo optimizasyonun da da başarı sağlayabilirsiniz. Ayrıca tek adres üzerinden işlem yapacağınız için, oluşan hatalar daha kolay çözülmekte ve ziyaretçiler için kolay ve rahat kullanım sağlanmaktadır.

Bu tasarım, web sitesinin kullanılan tüm cihazlar ile uyumlu olmasını sağlayarak, ayrı ayrı açılan mobil verili sitelerin de tarihe karışmasını sağlamıştır. Artık tek site üzerinden üstelik, bilgisayardan girildiğinde yer alan gereksiz detayların yer almadığı ve ziyaretçilerin kullanımına uygun web siteleri sayesinde, hem ziyaret sayınız artacaktır hem de botlar sitenizin veri tabanlarını hafızasına kaydedecektir.

Kamu Hizmet Paketi

Gaziantep web yazılım, hem müşteri kitlesini arttırmak için hem de yasal zorunluluk nedeni ile web sitesi açan işletmelere uygun kamu hizmet paketi sumaktadır. Bu hizmet paketi içerisinde web sitesi tasarımı ve seo optimizasyonu adına tüm hizmetler yer almaktadır ve bu hizmetler uygun ödeme ve fiyat aralıkları ile müşterilerine sunulmaktadır.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.