X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!


İşiniz gereği bir web sitesi oluşturmayı yada bir firmaya web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız, rakiplerinizin web sitesini ve piyasadaki bir çok web tasarım şirketini araştırıyorsunuz dur.

Günümüzde para kazanmanın ne kadar zor olduğunu herkes çok iyi bilmektedir, paranızın işi bilmeyen insanlar yada sözünde durmayan insanlar tarafından çöp haline getirilmemesi için web tasarım yaptırmak için araştırmalar ve analizler yapmanız gayet normaldir, olması gereken de aslında tamda budur.

Siz değerli okurlarımıza bu yazımızda bir web sitesinin önemini yahut neden bir internet sitesi yaptırmanız gerektiğini anlatmayacağım, siz halen neden web sitesi yapılır, faydaları nelerdir, bana ne gibi getirisi olacak gibi sorular ile meşgulseniz halen bu konuda biraz daha araştırma yapmanız gerektiği aşikardır, bu konuda yazmış olduğumuz diğer yazılarımızı okumanızı tavsiye ederim.

Bir çok veri ve analizler kullanılarak gerçekleştirilen bir araştırmanın neticesinde  ortaya çıkan bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum, bu bilgiler doğrultusunda sizlerinde kendinize sorması gereken soruların ortaya çıkacağına inanıyorum, Kullanıcıların girmiş oldukları bir web sitesini gezip gezmeyeceklerine ilk 5 saniye içerisinde karar verdiklerini biliyormuydunuz? yapılan araştırmada insanlar psikolojik olarak ilk 5 saniyede karar verdiklerini ortaya koymaktadır, buda demek oluyor ki insanları etkileyebilmek için yada aradıklarına kolay ulaşabilmelerini sağlayabilmek için sadece 5 saniyenizin olduğu sonucunu ortaya koymaktadır. Zamanınızı ve paranızı harcayarak yaptırmış olduğunuz web sitelerini yada büyük bütçeler ile vermiş olduğunuz internet reklamları ile biryerlere getirdiğiniz internet sitenizin ziyaretçilerini belkide bu 5 saniyede kaybediyor olabilirsiniz. Bu durumu algılayabilmek için araştırmalar yapmaya veya ortaya çıkan analiz sonuçlarını görmeye gerek yok. Kendinizden pay biçerek, bunun sonuçlarını ve araştırmalarını sizde ortaya koyabilirsiniz.

Google'da arama yaparak girdiğimiz bir internet sitesine tasarımının kötü olması, sayfanın açılmaması veya kodlamada yapılan hatalar nedeni ile tarayıcı'nın tepki vermemesi (kitlenmesi) gibi nedenlerle kapatarak veya geri dön tutuna basarak çıktığımız onlarca değil yüzlerce siteler olmuştur bügüne kadar, aslında girmiş olduğunuz sitede biraz araştırma yaparak biraz kurcalayarak aradığımız şey eğer içerisinde ise bulabileceğimiz de aşikardır, fakat bu noktada insan psikolojisi ve insan beğenisi ile birlikte zamandan kazanma dürtüsü insanı aradığı şeydeki rahat bulunurluğa itmektedir. Aslında bu noktada en önemli şey web tasarımı yaptıracağınız firma yada kişinin teknik bilgisi ve konuya vakıf olup olmadığını bilmeden ve daha önce yapmış olduğu çalışmaları detaylı bir şekilde incelemeden işi vermenizden kaynaklanmaktadır. İşin aslını söylemek gerekirse bu noktada web sitesi yaptıracak kişi veya şirketin yada kurumun maliyetler konusunda bütçesini minimize etmesi ve piyasa şartlarının çok çok altında yaptırmış olduğu web sitelerinden de kaynaklandığını bilmek gerekmektedir.

Figür alem Web Tasarım şirketi olarak bizler müşterilerimize güvene dayalı ve uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedeflemekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin internet ortamında hitap ettiğiniz kesime en iyi şekilde hitap etmeniz için gerekli yardıma her daim hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

"Zamanınızın ve Paranızın Kıymetini Biliyorsanız Gaziantep Web Tasarım Firması Olarak Biz Buradayız."

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.