X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!


Sosyal medya, marka imajınızın pekiştirilmesinde, rekabette öne çıkmanızda ve müşterilerinizle her zaman için etkileşimde olabilmenizde yardımcı olan önemli araçlardan birisidir. İnsanlar teknolojinin gelişmesi ve internetin kullanımının artmasıyla, bütün imkanlara ulaşabilmekte ve sosyal medyada daha fazla zaman geçirmektedirler. En basitinden önceden yazılı mecralardan edindiğimiz bir bilgiyi sadece çevremizdeki kişilerle tartışabilirken, günümüzde ise dünyanın diğer ucundaki insanlarla dahi bir bilgi hakkında tartışabilir, iletişime geçilebilir, fikir alış verişi yapabilir duruma geldik. Bunun dışında sosyal medya yalnız bile olsak paylaşım içinde olmamızı sağlayan bir mecra olup, bizlere normal şartlarda ulaşamayacağımız yerlere ulaşma ve fikir beyan etme imkanı vermektedir.

Sosyal medya denilince akıllara sadece facebook, twitter gibi uygulamalar gelmemelidir. Birçok amaç için hizmet veren sosyal medya kişiler için olduğu kadar, kurumlar için de önemli derecede avantaj sağlar. Ekonomik, hızlı ve pratik sonuç vermesinden dolayı sosyal medya diğer tüm yöntemlere oranla kesinlikle çok daha mükemmel sonuçlar vermektedir. Bu bağlamda gün geçtikçe de kullanımı artan sosyal medya ortamında markanızın hedef kitlenize ulaşabilmesi noktasında, zorunluluk haline gelen ve sosyal medya kanallarınızın koordinasyonu olarak tanımlanan sosyal medya yönetimi kavramı vardır. Günümüzde birçok kişi hedef kitlesine ulaşma yolunda Facebook, Twitter ve Instagram olmak üzere, farklı ve markaya bağlı sosyal medya kanallarını kullanmakta, geliştirdikleri yöntemler ile sosyal medyada tanınma düzeylerini artırma çabasındadır. Rekabetin oldukça arttığı ve artışın durmaksızın devam ettiği sosyal medya kanallarında doğru bir strateji izlemek, rakip analizi ve reklam planlaması ile bu çalışmaları destekleyerek ilerlemek gerekir.

 

Verimli bir şekilde gerçekleştirilen sosyal medya yönetimi kapsamında, projenizin veya markanızın sosyal medya kanallarında belirli bir seviyeye ulaşması ve müşteri ile direkt olarak etkileşimin olabilmesi için, doğru bir sosyal medya stratejisi izlenmesi gerekir. Bu etkileşimi kurarak, sosyal medya yönetimi ile hem tanınmışlığınızı hem de trafik veya satışlarınızı artırmak için:

 

·                  Detaylı Rakip Analizi

·                  Reklam Yönetimi

·                  Sosyal Medya Stratejisinin Hazırlanması

·                  Detaylı Reklam Hedeflemeleri ve Raporları

·                  Uygun Reklam Modellerinin Belirlenmesi

·                  Site ve Sosyal Mecra Geliştirme Tavsiyeleri

·                  İçerik Planlaması

·                  Markanız veya Projenize Özel İçerik Fikirleri

 

yapılması gereken çalışmalar arasındadır. Gaziantep Sosyal Medya Yönetimi ile vermiş olduğumuz hizmet çerçevesinde bu çalışmalar yapılmakta ve firmanızın ya da projenizin tanınmışlığı arttırılmaktadır. Sosyal medya yönetimi konusunda vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ile sizlerin tüm beklentilerini karşılamakta ve en iyi sonuçları yakalamanızda etkili olmaktayız.

 

Sosyal Medya Yönetiminde İçerik Planlaması

Sosyal medya yönetimi kapsamında müşterileriniz ve takipçileriniz ile daima irtibat halinde olmanız en önemli unsurlardan birisidir. Etkileşimin sürekli olması için, rakip analizi ve detaylı sosyal medya raporu çıkarıldıktan sonra etkileşimin en yüksek olduğu saatlere uygun olarak bir içerik planlaması çıkarılmalıdır. Gaziantep Sosyal Medya Yönetimi hizmetlerinde, hazırladığımız içerik şablonlarıyla sunduğumuz kaliteli görseller sayesinde kısa sürede etkileşim oranlarınızı artırmakta ve sizlere raporlamaktayız.

 

Neden Sosyal Medya İçerik Yönetimi?

Sosyal medya, günümüzün rekabete dayalı pazarında, markaların müşterileri ile olan ilişkilerinde inanılmaz değişimler yaratmıştır. Telefon rehberi, televizyon ya da radyo gibi unsurların müşteri tabanınıza ulaşmak için hızlı ve yararlı görüldüğü günler geride kaldı ve bugün çok sayıda tüketici, markaların iletişim bilgilerine sadece internet üzerinden ulaşmaktadır. Bu doğrultuda küçük ve büyük tüm işletmeler, tanınmak istemekte ve bunun için sosyal medya yönetimine yönelerek sosyal medya içerik yönetimi oluşturmuştur. Sosyal medya içerik yönetimi, markanızın arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmasına yardımcı olmasından dolayı da oldukça ilgi görmektedir. Önemli olan doğru bir sosyal medya içerik yönetimidir. Bu sayede tüm arama motorlarında, markanız ve web sayfanız için ayrıcalıklı yere sahip olursunuz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.