X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Günümüzde gelişen teknolojinin bir yansıması olarak Türkiye’de yer alan bütün şirketlerin, kurumsal firmaların ve küçük işletmelerin web sitesi sahibi olması zorunlu hale getirilmiştir. Kurumsal hizmet paketi bu noktada web sitesi olma zorunluluğu bulunan bütün işletmeler için uygun fiyat aralıkları ve ayrıcalıklar sunmaktadır fakat web sitesi tasarım aşamalarında dikkat edilmesi gereken hususlar da bu kanunla beraber dile getirilmeye başlanmıştır.Kurumsal hizmet paketi ayrıcalıklarından daha iyi faydalanmak için çalışacağınız tasarım firmasına işletmeniz hakkında detaylı bilgiler vermeniz gerekir. Bilgi alışverişi gerçekleştirildikten sonra web tasarımı aşamasında, tasarım yapan kişiler ile işletme sahibi sıklıkla irtibata geçmelidir, işletme sahibinin onaylamasından sonra tasarımın tamamını oluşturacak aşamalar yapılmalıdır.

Kurumsal hizmet paketi alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise son zamanlarda hemen hemen her web sitesinin özen gösterdiği, özgün yazılar ile gerekli kurallara uyarak ön plana çıkmaya çalıştığı seo uygulamaları olmaktadır. Web sitesi alırken, seo uygulamasına açık tasarımlar tercih edilmelidir ve tasarımı yapan kişilerden bu konuda destek alarak arama motorlarının üst sıralarında yer alacak işlemler yapılmalıdır.

Kamu Hizmet Paketi İçerikleri

Kurumsal hizmet paketi alındığında, uygun fiyat aralıkları ile farklı ayrıcalıklara sahip olunur. Genellikle kurumsal hizmet paketi içerisinde yer alan özellikler; işletmelerin istenildiği ölçüde fotoğraflarının çekilmesi, çoklu dil seçeneği, logo tasarım, müşterilere toplu mail gönderme desteği, seo desteği ve özgün içeriklerin eklentisi, web sitesi adında mail, animasyon tasarımlar, özgün görsel mükemmel tasarımlar, hosting ve özel alan adlarıdır.

Kamu hizmet paketi içerisinde yer alan çoklu dil seçeneği ile işletmeler web sitelerini ziyaret eden müşteri kitlesine daha iyi hizmet verebilmektedir. Özellikle yabancı işletmeler ile anlaşma içerisine giren işletmeler, çoklu dil seçeneği sayesinde müşterilerine daha iyi hitap edebilmektedir ve farklı müşteri kitlesini de işletmesine çekmektedir. Ayrıca çoklu dil seçeneği işletme için ayrı bir imaj oluşturmaktadır.

Kamu hizmet paketi içerisinde yer alan logo tasarım hizmeti, işletmenin gelişmişliğinin bir göstergesi olarak sunulmaktadır. Özellikle vektörel logo tasarımı yapıldığında, işletmenin logosu daha gerçekçi görünmektedir. Şirket logosunun ön planda olması ve canlı olması şirket imajı açısından oldukça önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra şirketlerin sponsor ya da referans oldukları işlemlerde de şirket logoları ön plana çıkacaktır. Bu nedenle şirket logosu, şirketin imzasıdır diyebiliriz.

Kamu hizmet paketi içerisinde yer alan seo desteği ve özgün içeriklerin eklenmesi, arama motorlarında yapılan işlemlerde ilk sıralarda yer alınmasını sağlayarak işletmenin müşterisini kitlesini arttırmaktadır. Kolay bir süreç olmadığı bilen internet kullanıcıları, genellikle ilk sayfada yer alan siteleri ziyaret eder ve aradığı sonuca %90 oranında ulaşır. Ayrıca işletmenin yaptığı iş ile ilgili kelimeler kullanıldığında da ilk sıralarda yer alması, işletme imajı açısından oldukça önemlidir. Bu husus, işletme web sitesinin çok fazla müşteri tarafından ziyaret edildiğinin bir kanıtı olmaktadır.

Kamu hizmet paketi içerisinde yer alan özgün, görsel, mükemmel tasarımlar da aslında bir nevi işletme prestijini yansıtmaktadır ve seo uyumluluğuna destek sağlamaktadır. Yapılan araştırmalara göre web sitesini ziyaret edenler, 10-15 saniye arasında sitede kalıp kalmayacağına karar vermektedir. Bu durum da gösteriyor ki web tasarımı içeriği müşteriler için oldukça önem arz etmektedir ve beğenmedikleri web sitelerini hatırlamazlar.

Kamu hizmet paketi satın alındığında, bu ayrıcalıkların yanı sıra uygun fiyat aralıklarında hizmet ile de karşılaşırsınız. İşletmelere uygun ödeme seçenekleri sunulmaktadır ve bu ödeme seçenekleri işletmelerin ödeme planlarına göre şekillendirilmektedir. Böylelikle işletmeler kamu hizmet paketi ile uygun fiyat araklarında kaliteli hizmet almaktadır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.