X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Blog

Web Tasarım

Web Tasarım

İşiniz gereği bir web sitesi oluşturmayı yada bir firmaya web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız, rakiplerinizin web sitesini ve piyasadaki bir çok web tasarım şirketini araştırıyorsunuz dur.Günümüzde para kazanmanın ne kadar zor olduğu... » İncele.

Kurumsal Kimlik Danışmanlığı

Kurumsal Kimlik Danışmanlığı

Kurumsal kimlik bir kurumun kendini ifade etme şekli olarak tanımlanır. Bu ifade belli sınırları olan ve genellikle değişmeyen bir ifade olup, kurumun imzası niteliğindedir. Kurumsal kimliğinizi oluşturma aşamasında ise kurumsal ... » İncele.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kimlik firmanın kendini tanıtması için gerekli olan, müşterinin dikkatini çekecek görsel bir araçtır. Kurumsal kimlik ise bir şirketin kendini temsil etmek için kullandığı bir sistemdir.Kurumsal kimlik tasarımı,  faaliyet... » İncele.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanı, kuruma ya da müşterilere markasının veya işinin içeriği ile ilgili sosyal medyada neler yapabileceğini göstermesi, ona strateji çizip bunun uygulanması için yön vermesine dayanan hizmettir. Bu hizmete talep gün... » İncele.

Gaziantep Web Sitesi

Gaziantep Web Sitesi

Teknolojinin ilerlemesiyle günümüzde herkes bilgisayarı ve internet ortamını kullanmaktadır. Bu sebeple, internet sayfalarında, kişilere ya da kurumlara ait web sayfaları tasarlanmıştır. Bu sayede, insanların aradıklarına daha kolay v... » İncele.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Herhangi bir düşünceyi görselleştirmek, bir görseli geliştirmek, bir mesajı iletmek için metnin ve görsellerin daha iyi algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki ya da üç boyutlu olarak organize edilmesini kapsayan yaratıcı sürec... » İncele.

Freelance Web Tasarım

Freelance Web Tasarım

Freelance kelime olarak ‘serbest, bağımsız çalışan’ anlamına gelmektedir. Bu terim sadece web siteleri için kullanılan bir terim olmayıp, ülkemizdeki resmi karşılığı ‘serbest meslek erbabı’ olarak bilinmektedir. Bu çalışmada ay son... » İncele.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, marka imajınızın pekiştirilmesinde, rekabette öne çıkmanızda ve müşterilerinizle her zaman için etkileşimde olabilmenizde yardımcı olan önemli araçlardan birisidir. İnsanlar teknolojinin gelişmesi ve internetin kulla... » İncele.

Başarılı Web Yazılımında Olması Gerekenler

Başarılı Web Yazılımında Olması Gerekenler

21. yüzyılın en büyük iki yeniliğinden birisi olan web yazılım internetin görsel yüzü olmaktadır. Web tasarımı sayesinde araştırmanın ve bilgi paylaşımının en etkili merceklerinden biri haline gelmiştir. İnternettin en büyük avant... » İncele.

Responsive Tasarımın Faydaları Nelerdir

Responsive Tasarımın Faydaları Nelerdir

Responsive tasarım ilk olarak 2010 yılında ortaya çıkmıştır. Bu tasarım ile laptop, masa üstü bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından web sitesi uyum sağlamaktadır. Yani, ekran boyutu ne olursa olsun web sitesinin içerik boyutları, ... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.